• 0342 360 12 00

 

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli

Gaziantep Üniversitesi Turizm Uygulama Oteli şehir   kargaşasından uzak tabiat ile bütünleşmiş, Gaziantep Üniversitesi ​  Rektörlüğüne bağlı bir şehir otelidir.  Bünyesinde 63 standart oda, 1 adet 150 kişilik ve 1 adet 300 kişilik çok amaçlı salonlar bulunmaktadır.  Otelimiz meslek yüksekokullarında öğrenim gören öğrencilere uygulamalı meslek becerisi kazandırırken aynı zamanda misafirlerini ev konforunda ağırlamaktadır.  Şehir merkezine uzaklığı 10 km’dir. Ulaşım aracı olarak otobüs, dolmuş ve taksi kullanılmaktadır. Sizi misafir etmekle aynı zamanda eğitime katkıda bulunmaktasınız.

 

 

 


 

Shimall Otel ve Kongre Merkezi

Gaziantep'in lüks ve cazibe merkezi olan Shimall Otel ve Kongre Merkezi çağdaş otelcilik anlayışıyla, gerek tatil, gerekse iş amacıyla yapılan seyahatlerinizde sizlere beklentilerinizin ötesinde konaklama fırsatları sunmaktadır. Aynı zamanda toplantı ve özel günlerinizde de Gaziantep’in en büyük toplantı tesisi olan Shimall Kongre Merkezi, 2500 kişilik balo ve kongre merkezi, 7 adet gün ışığı alan, toplamda 9 adet eşsiz toplantı salonlarıyla sizlerin yanında. 12 ay boyunca hizmet veren Shimall Otel ve Kongre Merkezi; şehir manzaralı 321 odası, Gastronomi şehri Gaziantep’in eşsiz tatlarıyla birlikte organik Türk tatlarının modernize edilerek sunulduğu restaurantlarıyla, günün yorgunluğunu atacağınız spa merkeziyle sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor. Ayrıca zinde kalmayı isteyenler için son teknoloji aletlerle donatılan fitness salonunda harika dakikalar geçirebilirsiniz.  Bu hizmetler sağlanırken, insana, doğaya, çevreye zarar vermeden, faydalı olabilme bilinciyle hareket edilmektedir.

 

 


 

Kule Hotel & Spa

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin 330 oda ve 704 yatak sayısı ile en yüksek kapasiteli hoteli KULE HOTEL & SPA Ekim 2017'de kapılarını hizmete açmıştır. 4 yıldızlı olarak hizmet veren Kule Hotel & Spa'da yüksek kapasitesi ile her zaman uygun fiyat, yüksek standartlı hizmet politikası uygulanacaktır. Toplam 32.000m2 kapalı alanı olan Kule Hotel & Spa'nın Bay ve Aile bölümüne ayrı hizmet veren 7.000m2'lik Spa Merkezinde Aquapark, Yüzme Havuzu, Sıcak Havuzları, Buhar Odası, Türk Hamamı ve Uzak Doğu Masajları ile iş ve gezi seyehatlerinizi tıpkı bir tatil köyünde gibi tatil ve eğlenceye çevirebilirsiniz.